I i VI miejsca chłopców w turniejach rocznika 2010 - brawo:):)

To była bardzo intensywna niedziela dla naszych zawodników z rocznika 2010.

Wzięli oni udział w dwóch turniejach- w Przywidzu Cygnus Cup i w Pruszczu Gdański XIV Memoriał im. E. Warsińskiego.

Do Przywidza chłopcy pojechali pod opieką trenera Jarka. Młodzi piłkarze z bilansem dwóch zwycięstw i dwóch porażek zajęli 3 miejsce w grupie. Ostatecznie po zaciętej walce w ostatnim meczu uplasowali się na 6 miejscu.

Natomiast chłopcy pod opieką trenera Pawła biorący udział w turnieju w Pruszczu Gd wywalczyli swoje pierwsze zwycięstwo w turnieju halowym:):). Wszystkim chłopcom należą się duże słowa pochwały za swoja postawę, zaangażowanie, serce zostawione na boisku oraz coraz lepszą zespołową grę:);) Niech te dobre wyniki będą dobrą motywacją do jeszcze cięższej pracy na treningach. Trzeba też dodać że chłopcy oprócz zwycięstwa w całym turnieju wygrali wszystkie konkursy, które były przeprowadzone w trakcie turnieju i tak Franek Zachłowski nie miał sobie równych w żonglerce, w której to pobił swój rekord ( 40 żonglerek ) oraz Rafał Zmiarowski wygrał po zaciętej walce konkurs strzałów na bramkę za połowy boiska. Rafał Zmiarowski został też wybrany na najlepszego zawodnika turnieju.

Wyniki Przywidz                                                               wyniki Pruszcz Gdański

ASP - EX Przymorze II 2:0                                              ASP - Olimpia Elbląg I 1:0

ASP - Pokolenie Lechii Gd. 0:2                                       ASP - Huragan Morąg 1:0

ASP - Escola Futbalu 1:0                                                ASP - Czarni Pruszcz Gd. 1:0