Kaliska Cup - spr.

Za nami ostatni już przed przerwą wakacyjną turniej w roczniku 2008, który odbył się w Kaliskach. Do turnieju na zaproszenie organizatora zgłosiło się 18 drużyn z województwa pomorskiego. Turniej w pierwszej fazie został rozegrany w trzech grupach. Dwa pierwsze miejsca awansowały do grupy złotej, dwa kolejne oo srebrnej i dwie ostatnie do brązowej.  Wynik końcowy myślę że odzwierciedla aktualnie naszą dyspozycję - 3 miejsce w grupie srebrnej - ( chłopcy mają prawo być zmęczeni długim sezonem, w którym to rozegraliśmy bardzo dużą ilość turniejów oraz meczów sparingowych ) Podsumowując zmagania całoroczne trzeba podkreślić iż z dnia na dzień chłopcy swoją ciężką i systematyczną pracą podwyższają swoje umiejętności, nie tracą przy tym pasji i zamiłowania do futbolu:):) Co nie oznacza że przed nami jeszcze dużo pracy do wykonania na treningach, obozach i turniejach.

ze sportowym pozdrowieniem

trenerzy ASP