Morąg CUP 2017

W niedziele chłopcy z naszej Akademii, mieli możliwość sprawdzenie się na tle innych dzieci w turnieju Morąg CUP 2017.

Zagraliśmy 4 mecze w grupie odpowiednio z:

ASP - FA Elbląg 2:0 (Mateusz Pietrzak, Mateusz Kuryłko)

ASP - Soccer Mrągowo 1:0 (Antek Narożny)

ASP - Żuri Olsztyn I 5:0 (Igor Grabowski, Rafał Zmiarowski, Antek Narożny x 2, Mateusz Kuryłko)

ASP - Piekarczyk Elbląg II 6:0 (Mateusz Kuryłko x2, Mateusz Pietrzak x 2, Rafał Zmiarowski, Antek Narożny)

Fazę grupowo młodzi piłkarze przeszli jak burza stosunek bramek 14:0 Piłeczka wyszła z pierwszego miejsca, w ćwierćfinale zagraliśmy z ekipą z Pasłeka

ASP - Polonia Pasłęk 3:0 (Matki Kuryłko x2, Antek Narożny)

Następnym rywalem w walce o finał był zespół z Iławy

ASP - Jeziorak Iława 0:1

Niestety po ciężkiej walce przegraliśmy w nieszczęśliwych okolicznościach, zabrakło szczęscia, żeby piłka trafiła do bramki rywala. Przez to graliśmy o medal z drużyną z którą mieliśmy przyjemność już grać wcześniej

ASP - Żuri Olsztyn I 1:1 (Maks Korzep)

W rzutach karnych dopiero po 7 kolejce zwyciężyliśmy, po świetnych interwencjach Oskara Kułagi, Piłeczce udało się zając 3 miejsce. Podsumowując trzecie miejsce jest to dobry wynik. Przy odrobinie szczęścia, byliśmy w stanie wygrać pierwszy historyczny turniej. Cieszy bardzo dobra gra zespołu w obronie jak i w ataku, jest to dobry prognostyk przed najbliższym turniejem, na który jedziemy już w tę sobotę. Zakończyliśmy turniej z bilansem 18:2, do tego Mateusz Kuryłko został królem strzelców.

Z piłkarskimi pozdrowieniami trenerzy ASP