Orzysz ! Trzeci dzień obozu. Pozytywna rywalizacja :)

Witamy! witamy ! Jakże zmienna pogoda w Orzyszu dziś nas zastała.. Ale nie pokrzyżowała nam planów by wejść wesoło w ten ciekawy pełen emocji dzień :) Ogrom frajdy na obozie Piłeczki jest tak pewny jak transfer Ronaldo do Juventusu ! Dzień rozpoczęliśmy od pysznego pożywnego śniadania, które dało nam siłę do treningu :) po ciężkim treningu, wybraliśmy się na plażę gdzie przy wodnym aerobiku Chłopcy mogli się zrelaksować :) Smakowity obiad, dodał nam sił by od godziny 16 rozpocząć sparing w rocznikach 2011/12 a także 2010 z drużyną Rona 03 Ełk, której bardzo dziękujemy za emocjonujące mecze :) A po kolacji kiedy to Akademia już umyła zęby, wykąpała się, czekała na nich niespodzianka – mecz Rekinów z Piłeczką, czyli Siatko-noga w wykonaniu Trenerów, A na przeciw siebie stanęli: Trener Dawid, Trener Mariusz, Trener Jarek, którzy rywalizowali z Trenerem Piotrem, Trenerem Pawłem, Trenerem Darkiem. Wynik tej rywalizacji był sprawą drugorzędną, ale warto dodać ze Trenerzy P,P,D wygrali :) Także nasi piłkarze mieli okazje wspomóc kibicowanym trenerom podczas zagrywek :) Już jutro kolejne ciekawe atrakcje i jak codzień, fotorelacja :)

(zakładka - ObózASP3)