Stolem Cup 2019 VI i I miejsce :):)

Stolem Cup 2019 VI i I miejsce :):)

Adepci naszej Akademii z rocznika 2010 wsparci przez dwóch kolegów z rocznika 2011 (Kacpra Muzolf i Patryk Knap) udali się w niedzielę 06.01.2019 na turniej do miejscowości Gniewino. Wystawiliśmy dwa zespoły które mierzyły się z 8 zespołami:

AS Piłeczka I w składzie Oskar Kułaga , Mateusz Kuryłko , Maksymilian Korzep , Igor Grabowski, Antoni Narożny, Mateusz Pietrzak , Michał Ringlewski , Stanisław Włoszek

AS Piłeczka II gdzie występowali Kacper Naczk , Adam Żuk, Eryk Kolasa , Mateusz Kamiński, Bartosz Wochna, Mikołaj Brzeźiński, Kacper Muzolf, Patryk Knap .

Oba nasze zespoły zostawiły bardzo dużo zdrowia i serca na boisku . Przerodziło się to w dobrą grę oraz w dobre wyniki. Drugi zespół po ciężkich bojach w swojej grupie zajął 3 miejsce i zagrał w meczu o 5 lokatę , niestety nie udało się wygrać i spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0 dla drużyny Zatoka I Puck .

Pierwszy zespół zajął drugie miejsce w swojej grupie i awansował do półfinału , gdzie czekał na Nas zespół Diego Lębork, spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 2-1 (bramki Mateusza Kuryłko i Stanisława Włoszka).

W finale zmierzyliśmy się z zespołem gospodarzy czyli Stolem Gniewino , z drużyną tą mierzyliśmy się w grupie i przegraliśmy 1-0. Jednak w finale nasi zawodnicy postanowili wziąć rewanż i pokonaliśmy rywala 1-0 po bramce Mateusz Kuryłko. Więc nowy rok zaczynamy od wygrania turnieju , oby tak pozostało w tym roku .

Oprócz 1 i 6 miejsca , wyróżniony został Mateusz Kuryłko który został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju! Gratulacje!

Wielkie podziękowania dla rodziców i trenera Piotra który wybrał się z Nami do Gniewina .

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Trener Mateusz   

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości