liga E2 Orlik grupa 2 - rocznik 2013/2014 powołania
Sobota 22.04.2023 godz. zbiórki 12:30 ( jedynka ) powołani: Gendek, Stolarek, Michalak, Pasek, Prykaszczyk, Szaryński, Siwicki, Grabowski,...
Rocznik 2013/2014 - powołania na środę i weekend
12.04.2023 Środa - sparing z Jaguarem 2014 - zbiórka 18:20 ( jedynka ) powołani: Gazda, Gendek, Gliniecki, Grabiński, Grabowski, Kaska,...
Wielkanocna Świąteczna przerwa od treningów w...
Tegoroczna przerwa od treningów w okresie Świąt Wielkanocnych w Akademii dla wszystkich roczników będzie trwała od 07.04 ( piątek ) do...
Rocznik 2010/11 - plan gier i powołania na weekend
PIĄTEK 31.03.2023 sparing z Pomeranią - boisko Politechniki Gdańskiej Al. Zwycięstwa ZBIÓRKA 18:15 (BIAŁE KOSZULKI) Powołani - Abłażewicz Krzysztof, Czajkowski Wojciech, Czerwiński Przemysław, Korzep Maks, Kulawik Konrad, Kulik Paweł, Kułaga Oskar, Marzec Piotr, Mąka Andrzej,...
Sobota 1.04.2023 - granie w Gdyni Rocznika 2013/2014
Rocznik 2013 powołani: Gendek, Kowalczyk, Kuczkowski, Michalak, Rolski, Siwicki, Stolarek, Szaryński, Woch, Schlapka, Rogowski, Rynkiewicz, - wyżej wymienieni chłopcy grają turniej pod balonem ( zabieramy stroje z numerami, przyjeżdżamy w dresach klubowych, czapkach itp. w...
Sparing Rocznika 2010/2011 z Olimpią Elbląg...
zbiórka 25.03.2023 godz. 14:30 Elbląg ul. Skrzydlata 1 a powołani: Abłażewicz, Czerwiński, Grabowski, Kalinowski, Korzep, Kułaga, Kuryłko, Marzec, Narożny, Pasek, Pietyrzak, Kulik, Szaryński, Talarowski, Tetera, Zachłowski gramy w biały strojach ze sportowym...
Rocznik 2013/2014 25.03.2023 - Multi-sparing...
Powołani: Gendek, Grabowski, Kaska, Mejka, Nowakowski, Siwicki, Stolarek, Szaryński, Prykaszczyk, Pasek, Michalak, Gliniecki, Rogowski, Gazda Zbiórka godz. 10:00 na obiektach Jaguara / granie potrwa do ok 12:30 Zabieramy: gramy w białych koszulkach treningowych, przyjeżdżamy w...
Joma Five - edycja wiosenna informacje
Rozgrywki Joma Five - edycja wiosenna 2022/2023 - INFORMACJE powołani ASP w poszczególnych rocznikach: Rocznik 2016/2017 grupa biała: Langa Mikołaj, Hark Filip, Joński Aleks, Wlazło Marcel, Briks Szymon, Jarzembski Tomek, Trzcinka Leon, Kyrychenko Borys grupa...
Grafik na ten weekend od 17.03 do 19.03
Piątek 17.03.2023 Rocznik 2013/2014 – sparing w Malborku godz. zbiórki 17:45 Rocznik 2015 plus nie powołani 2013/2014 trening - Orlik nr 3 godz. 17:00 Rocznik 2010 gr II trening na Ckis godz. 17:00 ( boisko dolne ) Rocznik 2010 gr I trening - Orlik nr 3 godz. 18:30 Rocznik...
Sparing z Pomezanią Malbork Rocznik 2013/2014...
zbiorka: Malbork ul. Toruńska 60 godz. 17:45 - powołania: Gazda, Gendek, Gliniecki, Grabowski, Kaska, Kowalczyk, Kozik, Michalak, Nowakowski, Prykaszczyk, Rogowski, Siwicki, Szaryński, Woch, Rynkiewicz, Kuczkowski, Dobrowolski, Grabiński, Borowik, Pasek
Rozkład jazdy ASP w okresie 08.03 - 12.03.
ROZKŁAD JAZDY ASP W OKRESIE OD 08.03.2023 DO 12.03.2023 Środa 8 marca: Rocznik 2017/2018 – 17:00 trening na Sali w ogrodniku Rocznik 2016 – 18:15 trening na Sali w ogrodniku Rocznik 2010/2011 gr II – trening Orlik nr 3 17:00 Rocznik 2010/2011 gr I – bez zmian Czwartek 9...
Rocznik 2013/2014 - powołania weekendowe
Piątek 10.03.2023 – sparing z Pomezanią Malbork zbiórka 17:20 Malbork ul. Toruńska 60 - powołania: Gazda, Gendek, Gliniecki, Grabowski, Kaska, Kowalczyk, Kozik, Mejka, Michalak, Nowakowski, Prykaszczyk, Rogowski, Siwicki, Stolarek, Szaryński, Woch, Rynkiewicz, Kuczkowski, Dobrowolski,...
Obóz Wakacyjne 2023 z ASP - informacje
Wakacje z ASP 2023terminy: I Turnus Roczniki: 2016, 2015, 2014, 2013- termin obozu:08.07.2023- 15.07.2023( 8dni) II Turnus Roczniki: 2008, 2009, 2010, 2011- termin obozu 22.07.2023- 30.07.2022 ( 9 dni ) - koniecznością organizacji obozu jest zgłoszenie min. 30...
Sobota 04.03.2023 - sparing Rocznika 2010/2011 gr i
zbiórka ( jedynka ) 8:40 powołani: Korzep, Kulik, Kułaga, Kuryłko, Marzec, Narozny, Mąka, Tetera, Wochna, Czerwiński, Abłażewicz, Talarowski, Kalinowski, Szparniak, Pietrzak gramy - stroje adidasa
Najbliższe granie Rocznika 2013/2014
04/05.03.2023 - Joma Fiva 10.03.2023 - sparing z Pomezanią Malbork ( w Malborku zbiórka 17:20 ul. Toruńska 60 - boisko sztuczne ) - powołania: po wtorkowym treningu 7 marca 12.03.2023 - sparing z Olimpia Elbląg 12:45 zbiórka na jedynce 18/19.03 - wolne :)
4/5.03.2023 - ostatnia kolejka Joma Fiva
Terminarz: Sobota 04.03.2023 Rocznik 2015 AS Piłeczka B ( Kalabarczyk, Gazda itp. )8:45 zbiórka Rocznik 2015 AS Piłeczka C ( Skierka, Święcicki itp ) 10:15 zbiórka Rocznik 2013/2014 AS Piłeczka A ( Rolski, Koniecko itp. ) 8:45 zbiórka Rocznik 2010/2011 13:15...
Ważne informacje ASP terminarz od 23.02 do 26.03.2023
W związku z intensywnym weekendem w ASP oraz kilkoma zmianami w treningach, proszę o zapoznanie się z informacjami poniżej: Czwartek ( 23.02 ) treningi w grupach: Roczni 2008 - 17:30 do 19:00 orlik nr 3 Roczniki 2013/2014 oraz 2015 - 19:00 - 20:30 orlik nr 3 Piątek (...
Wiosenna Liga Piłkarska Rocznik 2015
W tym roku ponownie będziemy brać udział ( i bronić pierwszego miejsca wywalczonego w poprzedniej edycji ) w rozgrywkach organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łęgowie pod nazwą W powołani: Info od trenera Andrzeja :) wpisowe od uczestnika 50 zł terminy...