Sparing Rocznika 2010/2011 Gr I - sobota 18.02.2023
Sobota 18.02.2023 - zbiórka 8:30 ( na jedynce ) powołani: Korzep, Kulik, Kułaga, Kuryłko, Marzec, Narożny, Pasek, Pietrzak, Szaryński,...
Turniej Halowy Rocznika 2014 - powołania
powołani: Mejka, Prykaszczyk, Pasek, Kozik, Kaska, Nowakowski, Borowik, Gliniecki, Grabowski, Sobota 18.02.2023 zbiórka 12:30 Pozytywna...
Sparing Rocznik 2010/2011 gr I 11.02.2023 - powołania
powołani: Korzep, Kulik, Kułaga, Kuryłko, Marzec, Maka, Narożny, Pietrzak, Ringwelski, Szaryński, Tetera, Zachłowski, Wochna, Czerwiński,...
III kolejka Joma Five 11/12.02.2023
Sobota 11.02.2023 Rocznik 2010/2011 - godz. zbiórki 16:15 Rocznik 2013/2014 - godz. zbiórki 14:45 ( grupa z K. Kozik, F Mejką itp. :)) Rocznik 2013/2014 - godz. zbiórki 16:15 ( grupa z K. Rolski, R.Konieczny itp :)) Rocznik 2015 ASP B - godz. zbiórki 10:15 Rocznik 2015 ASP...
Rocznik 2010/2011 gr I - terminarz meczy sparingowych
Grafik meczy kontrolnych Rocznika 2010/2011 gr I w miesiącu lutym i marcu 11.02.2023 - gramy z Pomezania Malbork, godz. zbiórki 8:30 Malbork ul. Toruńska 60 18.02.2023 - gramy z Escolą godz. zbiórki 8:45 ( na jedynce ) 25.02.2023 - gramy z GTS Pruszcz Gdański - miejsce podamy...
Rocznik 2013/2014 - sparing na Gedanii - powołania
Niedziela 5.02.2023 ( ul. Hallera 201 - Gdańsk ) gr I - zbiórka godz. 8:45 ( Gendek, Grabowski, Kaska, Kozik, Mejak, Michalak, Pasek, Prykaszczyk, Siwicki, Stolarek, Woch,, Rolski ) gr II - zbiórka 10"15 ( Borowik, Koniecki, Grabiński, Kuczkowski, Rogowski, Tkaczuk, Kowalczyk,...
5.02.2023 -Sparing Rocznika 2010/2011 - powołania
Gr I - zbiórka 12:45 ul. Ceglarska ( boisko sztuczne ) Niedziela powołani: Grabowski, Korzep, Kulik, Kułaga, Kuryłko, Marzec, Mąka, Narożny, Pietrzak, Ringwelski, Szaryński, Tetera, Zachłowski, Wochna, Czerwiński Gr II - zbiórka 14:15 ul. Ceglarska ( boisko sztuczne )...
Ferie z ASP - informacje
Info Ferie z ASP 16-20.01.2023 I HARMONOGRAM DNIA: 7:30 - 8:00 zbiórka ( zawsze dzień rozpoczynamy na sali w Ogrodniku ) 8:00 - 9:45 - zajęcia sportowe ( trening nr I ) 10:00 - pierwszy posiłek ( zupa...
Rocznik 2010/2011 - weekendowe granie :)
piątek 13.01.2023 sparing z Czarnymi w ramach treningu, godz. zbiórki 17:00 na jedynce / powołani: Abłażewicz, Czajkowski, Kalinowski, Knap, Myśliński, Płaszczyk, Szaryński, Wójcik, Zwerchowski, Pasek, Szparniak, Baca Alex, Bałando Maciek, Rogowski Michał, Sosnowski Maciej,...
Grafik treningów ASP - ważny od 02.01.2023
Grafik ważny od 02.01.2023 Rocznik 2008 gr I wtorek 18:30 - Orlik nr 3 ( dwór ) czwartek 17:00 - Orlik nr 3 ( dwór ) piątek 18:30 - jedynka ( dwór ) Rocznik 2010/2011 gr I poniedziałek 17:00 ...
Sparing Rocznika 2013/2014 - Sobota 14.01.2023
godz. zbiórki 8:45 - 10:30 powołani grupa I: Gendek, Grabowski, Kaska, Kozik, Mejka, Prykaszczyk, Stolarek, Szaryński, Michalak, Rogowski, Talarowski godz. zbiórki 10:30 - 12:00 powołani grupa II: Borowik, Grabiński, Koniecki, Kuczkowski, Rogowski, Rolski, Woch, Kowalczyk,...
Joma Five - terminarz I kolejki 7/8.01.2023
Sobota 7.01.2023 Rocznik 2010/2011 - godz. 16:15 Rocznik 2013/2014 grupa A - godz. - 14:45 Rocznik 2015 grupa B - godz. 10:15 Rocznik 2015 grupa C - godz. 11:45 Niedziela 8.01.2023 Rocznik 2016/2017 - godz. 10:15 Rocznik 2013/2014 - godz. 8:45
Informacje Noworoczne aSp
TRENINGI do treningów wracamy od 02.01.2023( poniedziałek ) trenujemy wg. aktualnego grafiku zimowego ( o jakiś zmianach np. że trening z sali przenosimy na zewnątrz, czy na odwrót będziemy państwa inf. na bieżąco poprzez smsy ) przypominamy o informacji do trenera o każdej...
Turniej halowy rocznika 2013/2014 - Tczew 18.12.2022
Rocznik 2014 powołania: Kozik, Mejka, Grabowski, Borowik, Tkaczuk, Prykaszczyk, Talarowski, Kaska, Grabiński Rocznik 2013 powołania: Kowalczyk, Siwicki, Gendek, Szarynski, Koniecki, Rogowski, Kapuściński, Sokołowski, Dobrowolski zabieramy: stroje z nr, dresy cos do...
Ferie z ASP - lista uczestników
Lista uczestników ferii z ASP w pierwszym tyg. Ferii Zimowych 2023 ( 16-20.01.2023 ) Kozik Karol Kamiński Konrad Knap Szymon Knap Bianka Rolski Kacper Nowakowski Aleks Stolarek Michał Pasek Olek Woch Leon Szaryński Nikodem Koniecki Robert Rogowski...
Powołania na turniej halowy - Rocznik 2013/2014
zbiórka: Niedziela 11.12.2022 - godz. 8:30 Gdańsk ul. Smoleńska ( dokładną godz. jeszcze doprecyzujemy po otrzymaniu inf. od organizatora ) powołani: gr I - Woch, Rolski, Rogowski, Borowik, Schlapka, Gliniecki, Koniecki, Dobrowolski - zbiórka 8:30 gr II - Grabowski,...
Rozgrywki Ligowe Joma Fiva zima 2023
Rozgrywki Joma Fiva - edycja zimowa 2023 - INFORMACJE Powołani ASP w poszczególnych rocznikach: Rocznik 2016/2017:Langa Mikołaj, Prykaszczyk Tymon, Różycki Adam, Harka Filip, Kolbusz Wojtek, Trzcinka Leon, Kyrychenko Borys,...