rocznik 2012

ZAJĘCIA NA SALI ( okres zimowy )

WTOREK  ( obowiązuje od 15.10.2018 )

grupa A godz. 17:00 - 18:15 ( ogrodnik ) ul. Wojska Polskiego 4

grupa B godz. 18:30 - 19:45 ( ogrodnik ) ul. Wojska Polskiego 4

SOBOTA ( obowiązuje od 5.11.2018 )

grupa A godz. 10:30 - 11:45 ( ogrodnik ) ul. Wojska Polskiego 4

grupa B godz. 12:00 - 13:15 ( ogrodnik ) ul. Wojska Polskiego 4

ZAJĘCIA NA POWIETRZU ( będą trwały do połowy października )

grupa trenera Daniela, Dominika

godz. 18:30 -19:45 orlik przy ZS Nr 3 ul. Matejki 1

godz. 9:00 - 10:15 orlik przy ZS Nr 3 ul. Matejki 1

Grupa A : Biedrzycki Mateusz, Chariton Grzegorz, Ciszewski Franek, Dymanowski Stasiu, Kamiński Jan, Kellas Nikodem, Kruszewski Tymon, Lenartowicz Ksawery, Leszkowski Armin, Linczerski Adam, Mateja Kacper, Nibus Wojtek, Pyż Antek, Stosio Mikołaj, Waniuga Franek, Woliwoda Bartek.

Grupa B : Burczyński Błażej, Glier Filip, Grabowski Patryk, Hohn Dawid, Jackowski Tymon, Kamiński Kacper, Kantor Tymoteusz, Kielsz Błażej, Pozorski Marek, Ruszkul Szymon, Ruszkul Filip, Szaryński Szymon, Włodarczyk Jan.

NA ZAJĘCIA PRZYCHODZIMY:

• na sali trenujemy w miesiącach( listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec )
  • na powietrzu trenujemy -w pozostałych miesiącach:)
  • 10 min. wcześniej
  • zabieramy ze sobą wodę niegazowaną ( w miesiącach październik i kwiecień w zależności od warunków pogodowych dodatkowo ciepłą herbatę )
  • przychodzimy w dresie klubowym i ortalionie (w miesiącach październik i kwiecień zabieramy ze sobą czapkę i rękawiczki oraz odzież termoaktywną )
  • zajęcia na sali: obowiązkowo! buty zmienne czyste, strój i bluza klubowa,obowiązkowo wszyscy w czapkach po wyjściu z treningu!
  • rodzice w trakcie treningów nie przebywają oraz nie przeszkadzają:):) w trakcie zajęć
Wiadomości (utwórz nową)