WALCZYMY O GRANT 5000 zł W TESCO !!!!!!!!!!!!!!!

Zakończył się I etap programu„Decydujesz, pomagamy”w Tesco. Komisja grantowa oceniła w sumie ponad 1000 wniosków z całej Polski.

Do kolejnego etapu przeszło 420 wniosków.Mamy przyjemność poinformować, że Stowarzyszenie Akademia Sportu Piłeczka znalazło się w tym gronie i będzie walczyło o grant w wysokości 5000 zł.

Przed nami najważniejszy etap programu. Od 11 maja we wszystkich sklepach Tesco w całej Polsce rozpoczęło się wielkie głosowanie na najlepsze projekty społeczne. O tym, kto zdobędzie grant, zadecydują klienci. Dlatego zachęcamy Państwa do aktywnego promowania naszego Stowarzyszenia wśród lokalnej społeczności i zachęcania do głosowania na nasz projekt.

Drodzy Rodzice!!! Przekazujcie informację o głosowaniu w Tesco rodzinie, przyjaciołom, w szkołach Waszych dzieci. Głosowanie trwa do 7 czerwca!!! LICZY SIĘ KAŻDY GŁOS!!!!!!

Głosować na Stowarzyszenie można w sklepach TESCO w Pruszczu Gdańskim, Kolbudach i Kowalach do 7 czerwca.

Za każde zakupy klient otrzyma żeton uprawniający do głosowania na wybrany projekt( do wyboru są trzy, w tym nasz :-) ). Zwycięzca głosowania w danym obszarze otrzyma grant w wysokości 5 000 zł.