Rzeczy potrzebne na obóz

OBÓZ PIŁKARSKI Wdzydze  – informacje organizacyjne

I Turnus 03 - 09.07.2022 godz. zbiórki 9:00 ul. Niemcewicza 1 ( parking pod ZS Nr 1 )

II Turnus 09 - 17.07.2022 godz. zbiórki 10:00 ul. Niemcewicza 1 ( patrz wyżej :) )

Sprawy organizacyjne.

Zbiórki w dniu wyjazdu o godz. przy Zespole Szkół Nr 1 ul. Niemcewicza 1. Powroty ok 15:00-16:00  - szczegółowa godz zostanie podana w dniu powrotu

Chłopcy oprócz podstawowego wyposażenia (przybory do mycia, ręczniki x 2 ubrania na zmianę takie jak koszulki, spodenki (nie treningowe), bluzy (z długim rękawem) powinni wziąć dodatkowo następujące rzeczy:

-Strój treningowy (koszulka, spodenki, getry, dresy, ortalion, czapkę z daszkiem – rzeczy klubowe obowiązkowo podpisane)

-Strój treningowy na zmianę ( ilość wedle uznania ) trenujemy 2x dziennie

- Worek na brudną odzież

-Buty piłkarskie (turfy i ewentualnie korki) i buty sportowe z płaską podeszwą.

- Bidony na wodę

-Kąpielówki

-Klapki pod prysznic

-Kurtkę przeciwdeszczową

-krem z filtrem uv

- Balsam do ciała

-Legitymację szkolną

- Kieszonkowe ( według uznania )pamiętajcie, że dzieci będą miały zapewnione wszystkie niezbędne rzeczy do funkcjonowania na obozie/ jeden dzień obozu zostanie poświęcony na atrakcję turystyczną

- Nie zabieramy telefonów komórkowych !!!

- Nie zabieramy gier psp i innych tego typu urządzeń

- Ewentualne lekarstwa ( pakujemy w koperty, podpisujemy imieniem i nazwiskiem, opisujemy i w dniu wyjazdu przekazujemy dla trenera Pawła

- Resztę według uznania

Proszę w miarę możliwości nauczyć dzieci dbać o swoje rzeczy i otoczenie, w którym się znajdują (np. składanie i  pilnowanie swoich rzeczy )