0

Powołania rocznik 2008 - dwudniowy turniej w Gdyni...

Powołania rocznik 2008 - dwudniowy turniej w Gdyni 17/18.11.2018

Powołani: Potuczko, Giemza, Gołabko, Kotarski, Masztalerz, Malanowski, Wera, Wisłocki, Żakowiecki, Żukowski, Wiśniewski, Ellert. - pozostali nie powołani trenują z grafikiem gr. II  Zabieramy: stroje zina, odzież termoaktywna, dresy, kanapki, herbatę ( wodę ) gramy pod balonem w...

0

Powołania na turniej rocznika 2010 - Gdynia 17.11.2018

Powołania na turniej rocznika 2010 - Gdynia 17.11.2018

powołani: Grabowski, Kulik, Kuryłko, Korzep, Kułaga, Pietrzak, Zmiarowski, Zachłowski, Narożny, Kolasa, Braun  zabieramy: stroje rhinosa, bluzę dresową, kanapki, wodę  zbiórka: sobota 17.11.2018  godz. 9:20 ul. Chylońska 227 Gdynia  pozostali chłopcy z rocznika 2010 trenują...

0

Sparing - Mini turniej gr. biała 2011

Sparing - Mini turniej gr. biała 2011

 W sobote powołani z grupy białej będą rozgrywać sparing w formie mini turnieju z drużynami Portowiec Gdańsk, oraz Pomorzanin Gdynia. Początkowo mieliśmy grać pod balonem, jednak jest mała zmiana.. Gramy w Nowym Porcie, ul. Wyzwolenia 8 na dworze, godzina 13-14:30. Zabieramy ze sobą...

0

Ferie z ASP

Ferie z ASP

Ruszają zapisy na zajęcia w trakcie ferii zimowych 2019 z Akademią :) zapisy trwają do końca listopada  koszt 250 zł   od 11.02.2018 do 15.02.2018 - rocznik 2008 ( pierwszy tydzień ferii )  od 18.02.2018 do 22.02.2018 - rocznik 2010/2011 ( drugi tydzień ferii ) Zajęcia...

0

Trening Sobota 17.11.2018 rocznik 2010/11

Trening Sobota 17.11.2018 rocznik 2010/11

Wszyscy niepowołani na sobotnie turnieje z rocznika 2010 oraz 2011 , trenują wspólnie w godz. 10:00 - 11:30 na sali u księdza w...

0

Dołącz do ASP

Dołącz do ASP

0

Rozkład zajęć na listopad rocznik 2012

Rozkład zajęć na listopad rocznik 2012

ZAJĘCIA NA SALI  WTOREK grupa A godz. 17:00 - 18:15 ( ogrodnik ) ul. Wojska Polskiego 4. grupa B godz. 18:30 - 19:45 ( ogrodnik ) ul....

0

Rozkład jazdy na najbliższy weekend :)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend :)

W związku z kolejnym długim weekendem oraz wspólnym wyjściem na mecz Lechii, plan działania Akademii  na weekend, uległ lekkim zmianom i przedstawia się następująco: Piątek 9.10.2018  zajęcia judo rocznik 2012 godz. 18:00 - 18:45 ( sala do judo ZS Nr 4 ) zajęcia judo...

0

spr Sparing gr II rocznika 2008 z Osiczanką Osice

spr Sparing gr II rocznika 2008 z Osiczanką Osice

Dnia 26.10.2018 grupa II rocznika 2008 rozegrała sparing z rówieśnikami z Osiczanki. Mimo niskiej temperatury chłopcy zjawili się na zbiórce w dobrych nastrojach :) Wynik nie jest najważniejszy, ale bramek nie zabrakło :) Był to ostatni sparing w tym roku na zewnątrz.

0

Podsumowanie rozgrywek ligowych - runda jesienna 2018

Podsumowanie rozgrywek ligowych - runda jesienna 2018

Za nami kolejna runda rozgrywek ligowych w 2018 roku Akademia wystawiła 5 drużyn w trzech rocznikach: dwie drużyny w roczniku 2008, dwie drużyny w roczniku 2010 i jedną drużynę w roczniku 2011. To był bardzo intensywny okres, który zakończył się dla naszej akademii...

0

Cała Akademia na mecz Lechii z Cracovią - bilety...

Cała Akademia na mecz Lechii z Cracovią - bilety za free dla dzieci

Zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania z trenerami poszczególnych grup na mecz Lechii Gd. z Cracovią Kraków, który odbędzie się 10 listopada 2018 o godz. 18:00 na stadionie Energa w Gdańsku.  dzieci bilety za free  dorośli też za free  mamy 120 biletów do rozdania...

0

Harmonogram grania ligowego - rocznik 2010

Harmonogram grania ligowego - rocznik 2010

Turniej ligowy rocznik 2010 F1 Żak grupa 9 – gospodarz AS Piłeczka miejsce zawodów ZS Nr ul Niemcewicza 1 godz 9:00 1 kolejka A LECHIA I – POKOLENIA LECHII GDAŃSK B AS PIŁECZKA I – LECHIA II C AS PIŁECZKA II – VICTORIA GDAŃSK 2. KOLEJKA A LECHIA I – VICTORIA...

0

Rocznik 2012 - Debiut rocznik 2012 na turnieju w...

Rocznik 2012 - Debiut rocznik 2012 na turnieju w Gdyni -skrzaty w akcji:):)

Powołani na turniej: Chariton Grzegorz, Ciszewski Franek, Jackowski Tymon, Kamiński Jan, Kellas Nikodem, Kruszewski Tymon, Lenartowicz Ksawery, Licznerski Adam, Mateja Kacper, Stosio Mikołaj, Waniuga Franek, Woliwoda Bartek. Zbiórka godz. 10:30 Gdynia Karwiny ul. Nagietkowa 73 Z...

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości