Rocznik 2010/2011 gr II

Zajęcia ważne w okresie od 22.08.2022

- grupy trenera: Adam Jurewicz ( 660 767 001 ) Andrzeja Niedźwieckiego ( 609 804 668 )

• poniedziałek 17:00 - 18:30 - Orlik nr 3 ul. J. Matejki 1
  • środa 17:00 - 18:30 - Orlik nr 3 ul. J. Matejki
  • piątek 17:00 - 18:30 Orlik nr 3 ul. J. Matejki

ASP Rocznik 2010/2011 gr II

Augustyniak Adam, Baca Alex, Sosnowski Maciej, Bałando Maciek, Hułub Janek, Jastrzębski Olek, Kocieda Arek, Koniecki Fabian, Kotynia Wojtek, Kowalski Rafał, Kucharski Olaf, Kujawski Paweł, Kulesza Bartek, Leszczyński Kacper, Malov Bohdan, Merchel Kajetan, Nadłonek Oskar, Rozpędowski Antek, Rybicki Szymon, Sosnowski Maciej, Wenta Aleksym, Wilga Jakub

NA ZAJĘCIA PRZYCHODZIMY:

• na sali trenujemy w miesiącach( listopad, grudzień, styczeń, luty, marzec )
  • na powietrzu trenujemy -w pozostałych miesiącach:)
  • 10 min. wcześniej
  • zabieramy ze sobą wodę niegazowaną ( w miesiącach październik i kwiecień w zależności od warunków pogodowych dodatkowo ciepłą herbatę )
  • przychodzimy w dresie klubowym i ortalionie (w miesiącach październik i kwiecień zabieramy ze sobą czapkę i rękawiczki oraz odzież termo-aktywną )
  • zajęcia na sali: obowiązkowo! buty zmienne czyste, strój i bluza klubowa, obowiązkowo wszyscy w czapkach po wyjściu z treningu!
  • rodzice w trakcie treningów nie przebywają oraz nie przeszkadzają:):) w trakcie zajęć