I Turniej z Cyklu Turniejów Piłeczka Cup za nami :)

W sobotę 16.09.2023 na boisku piłkarskim "Ogrodnika", organizowaliśmy pierwszy turniej z cyklu Turniejów Piłeczka Cup dla rocznika 2016 i młodsi. Turniej odbył się pod patronatem Dyrektora Zespołu Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim oraz Ministerstwa Sporu i Turystyki, został wsparty dzięki udziałowi Akademii w w projekcie Mini Granty 2023. Na dwóch boiskach rywalizowali ze sobą: AS Piłeczka Pruszcz Gdański, Olimpia Elbląg, Huragan Morąg, Pomezania Malbork, Jaguar Gdańsk oraz Lechia Gdańsk. turniej został rozegrany każdy z każdym bez klasyfikacji końcowej. Pogoda dopisała, poziom sportowy był wysoki, a młodzi piłkarze zaprezentowali swoje umiejętności dobrze się przy tym bawiąc. Na zakończenie każdy z uczestników ( w sumie 80 zawodników i zawodniczek ) otrzymały pamiątkowe medale i statuetki, a drużyny puchary za udział w turnieju. W trakcie turnieju rodzice przygotowali poczęstunek ( grill itp. ) Dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie oraz rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniach do turnieju.

Turniej został rozegrany pod patronatem - Dyrektora Zespołu Szkół Ogrodniczych w Pruszczu Gdańskim oraz Ministerstwa Sportu I turystyki, wsparty projektem Mini Granty