Liga Joma Five

W niedzielę 03.03.2019 spotkaliśmy się po raz ostatni w ramach rozgrywek ligowych Joma Five rocznika 2009/2010.

Nasi adepci mieli do stoczenia ostatnie dwa pojedynki z Conradem Gdańsk oraz Jaguarem zielonym.

Mecz z Conradem miał decydujące znaczenie dla naszej drużyny w kontekście ostatecznej lokaty w tych rozgrywkach. Niestety po dobrej grze i prowadzeniu naszego zespołu 0-2, rok starszym kolegą z Gdańska udało się dogonić wynik, a później przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, przegrywamy 4-2. Jak się okazało z późniejszym triumfatorem rozgrywek .

W ostatnim meczu udało się Nam pokonać zespół gospodarzy 2-5 i ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w rozgrywkach za drużynami Conrad Gdańsk i EX Przymorze czyli zespołami z rocznika 2009.

Dla wszystkich chłopców ogromne gratulacje , ponieważ pokazali, pokazali że potrafią grać w piłkę i nie boją się nikogo .

Wielkie podziękowania dla rodziców i organizatorów :)

Zapraszam do galerii gdzie zostały dodane zdjęcia z ostatniego dnia zmagań i rozdania nagród.

Z piłkarskimi pozdrowieniami,

Trener Mateusz