Turniej ligowy 2010 podsumowanie.

W ostatnią sobotę adepci naszej Akademii z rocznika 2010 udali się do Gdańska , aby zmierzyć się w pierwszym tej wiosny turnieju ligowym. Przyszło Nam się mierzyć z rówieśnikami z zespołów Pokoleń Lechii Gdańsk, Lechią Gdańsk, Czarni Pruszcz Gdański dwa zespoły oraz Osiczanką Osice. Było mnóstwo akcji , sporo bramek , wiele radości i trochę złości . W pierwszym meczu zremisowaliśmy z drużyną Pokoleń Lechii , w następnym spotkaniu przyszło się mierzyć z drużyną Lechii Gdańsk , gdzie niestety ponieśliśmy porażkę. Kolejnym rywalem  był zespół Osiczanki i tu odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo. Na deser zostały dwa zespoły Czarnych , niestety z pierwszym zespołem ponosimy porażkę, a z drugim udaje Nam się wygrać. W wielu momentach brakowało Nam koncentracji czy to pod bramką rywali czy też pod naszą. Z tych meczy wyciągamy wnioski i widzimy się na najbliższym treningu.

Z piłkarskimi pozdrowieniami,

Trener Mateusz